Jaunpiebalgas vidusskola

Domā labu, runā labu, dari labu!

"I'm planning my future"

erasmus

Jaunpiebalgas vidusskolas skolotāji Rumānijā.

FOTO GALERIJA ŠEIT:: http://foto.jvdc.edu.lv/2016-11-16-ERASMUS_Rumanija

   Laika posmā no 16. līdz 18. novembrim Erasmus+ projekta “I’m planning my future” (Projekta Nr. 2016-1-TR01-KA219-034607_3) ietvaros 3 skolotāji no Jaunpiebalgas vidusskolas viesojās Rumānijā, Virfu Cimpului 1. ģimnāzijā, kur norisinājās pirmā starpvalstu tikšanās koordinatoriem un direktoriem. Šo projektu koordinē Turcijas skola (Yenipazar Merkez Secondary School), partneri ir no Bulgārijas (Osnovo uchilishte Pasnayot Volov), Portugāles (Agrupamento de Escolas Virginia Moura), Latvijas (Jaunpiebalgas vidusskola) un Rumānijas (Schoala Gimnaziala nr.1 Virfu-Cimpului).
   Virfu Cimpului ir neliels ciemats, no kura tuvākā mazpilsēta atrodas vismaz 25 kilometru attālumā. Tā kā šajā ciematiņā nav viesnīcas, tad dzīvojām netālajā Dorohoi pilsētā. Tā atrodas pierobežā. Līdz Ukrainai vai Moldovai vien pusstundas brauciens.

Lasīt tālāk: "I'm planning my future"

“Playing and Acting Learning towards Science”

erasmus

“Playing and Acting Learning towards Science”

   Šajā mācību gadā Jaunpiebalgas vidusskolā tika uzrakstīts projekta pieteikums ,,Playing and Acting Learning towards Science”(Projekta Nr. 2016-1-LV01-KA219-022641_1) Erasmus+ programmā. Mācību gada sākumā saņēmām lielisku ziņu- projekts apstiprināts! Projekts ir starptautisks- tajā darbosies 4 skolas no dažādām valstīm- Itālijas (Liceo Scientifico Statale Antonio Pacinotti), Anglijas (Sir Joseph Williamson's mathematical school), Spānijas (IES Fuente Grande) un Latvijas (Jaunpiebalgas vidusskola).
   Projekta galvenais mērķis ir motivēt skolēnus sasniegt labākus mācību rezultātus, rosināt viņu interesi par dabaszinību priekšmetu padziļinātu apguvi. Noskaidrosim, kuras ar dabaszinībām saistītās profesijas būs pieprasītas nākotnē, tādējādi rosinot skolēnus savlaicīgi sākt domāt par savas karjeras izvēli. Ar šī projekta palīdzību vēlamies iedrošināt skolēnus atklāt savas stiprās un vājās puses, pilnveidot un attīstīt prasmes.
   Dalība šajā projektā būs izaicinājums gan skolēniem, gan skolotājiem. Strādājot šādā starptautiskā projektā, iepazīsim citu valstu izglītības sistēmu, mācību metodes, satiksim jaunus cilvēkus, iepazīsim citu valstu kultūru, mācīsimies sadarbības prasmes, kā arī uzlabosim savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk: “Playing and Acting Learning towards Science”

Copyright © 2016. All Rights Reserved.