Jaunpiebalgas vidusskola

Domā labu, runā labu, dari labu!

Skolēnu pieredzes apmaiņa Jaunpiebalgas vidusskolā

No 31.maija līdz 4. jūnijam Jaunpiebalgā varēja dzirdēt gan rumāņu un portugāļu, gan bulgāru un turku, gan, protams, arī angļu un latviešu valodu piebaldzēnu izloksnē, un šis fakts ir viegli izskaidrojams. Projekta “I’m Planning My Future” ERASMUS+ ietvaros Jaunpiebalgā bija ieradušies 24 skolēni un 12 skolotāji no Turcijas, Rumānijas, Portugāles un Bulgārijas, lai nosacīti iepazītu, vairāk gan rastu priekšstatu ne tikai par mūsu valsti, ne tikai par Jaunpiebalgas vidusskolu, bet arī uzzinātu par dažnedažādām profesijām, sastaptu Latvijas cilvēkus, kas ir labi sava amata pratēji, un katrs jaunietis pārdomātu nākotnes karjeras iespējamību. Projekta koordinatore un vadītāja Latvijā ir angļu valodas skolotāja Velga Romanova-Zariņa.

Lasīt tālāk: Skolēnu pieredzes apmaiņa Jaunpiebalgas vidusskolā

Jaunpiebalgas vidusskolas skolotāji Rumānijā

Laika posmā no 16. līdz 18. novembrim Erasmus+ projekta “I’m planning my future” (Projekta Nr. 2016-1-TR01-KA219-034607_3) ietvaros 3 skolotāji no Jaunpiebalgas vidusskolas viesojās Rumānijā, Virfu Cimpului 1. ģimnāzijā, kur norisinājās pirmā starpvalstu tikšanās koordinatoriem un direktoriem. Šo projektu koordinē Turcijas skola (Yenipazar Merkez Secondary School), partneri ir no Bulgārijas (Osnovo uchilishte Pasnayot Volov), Portugāles (Agrupamento de Escolas Virginia Moura), Latvijas (Jaunpiebalgas vidusskola) un Rumānijas (Schoala Gimnaziala nr.1 Virfu-Cimpului).
   Virfu Cimpului ir neliels ciemats, no kura tuvākā mazpilsēta atrodas vismaz 25 kilometru attālumā. Tā kā šajā ciematiņā nav viesnīcas, tad dzīvojām netālajā Dorohoi pilsētā. Tā atrodas pierobežā. Līdz Ukrainai vai Moldovai vien pusstundas brauciens.

Lasīt tālāk: Jaunpiebalgas vidusskolas skolotāji Rumānijā

Copyright © 2016. All Rights Reserved.