Latvijas goda konsulam Velsā piešķirts Jaunpiebalgas novada apbalvojums

Latvijas goda konsuls Velsā Andris Tauriņš ar dzīvesbiedri Annu Tauriņu ir apstiprināti par Jaunpiebalgas novada apbalvojuma "Gada cilvēks 2015" laureātiem nominācijā "Gada cilvēks mecenātismā".

Annu un Andri Tauriņus šai nominācijai izvirzīja Jaunpiebalgas vidusskola, atbalstīja Jaunpiebalgas Sv.Toma baznīcas draudze un daudzie vidusskolēni, kuri ar Tauriņu ģimenes atbalstu piedalījušies skolu sadarbības projektos Velsā kopš 2007. gada.

A. Tauriņš dzimis 1941. gadā Jaunpiebalgā. Velsā A. Tauriņam bijusi veiksmīga karjera būvniecībā un uzņēmējdarbībā. A.Tauriņš tika iecelts Latvijas goda konsula amatā 2002. gadā.

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē

Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY

Telefons: +44 (0) 20 731 200 41 E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

goda konsulam